Realitný maklér

Ádám Mazács konateľ tel.: +421905409669

Ponúkame pracovnú pozíciu : Realitný maklér

Pracovná náplň: – aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom – správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností – ponuka nehnuteľností klientom – obhliadky nehnuteľností – komunikácia a obchodné jednania s klientmi Druh pracovného pomeru – živnosť – zmluvne podľa dohody
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:

maďarský – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Internet – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Podmienky prijatia
– stredoškolské vzdelanie s maturitou
– znalosť práce s PC a internetom
– zodpovednosť, flexibilita
– jazykové znalosti: slovenčina a maďarčina

Pracovné výhody : – mladá a dynamicky rastúca spoločnosť – voľná pracovná doba – sebarealizácia, možnosť osobného rastu – postupné zaučenie a komplexná podpora pre maklérov – výmena cenných skúseností www.awreal.sk,
Kontakt : Ádám Mazács konateľ tel.: +421905409669
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: A-W REAL s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47578530
Internetová adresa: www.awreal.sk
Telefón: +421905409669

Charakteristika:

Realitná činnosť, sprostredkovania predaja a nájmu.

Adresa:

Alžbetínske námestie 328
92901 Dunajská Streda
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dunajská Streda okres Dunajská Streda Alžbetínske námestie 328 92901