operátor CNC strojov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 5 rokov pred

p.Gubricová tel.: +421332850017,+421915790482

Ponúkame pracovnú pozíciu : operátor CNC strojov

Pracovná náplň: obsluha CNC stroja, sústruh a fréza, kontrolné merania, ovládanie čítania technickej dokumentácie, práca vhodná aj pre absolventov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 22:00 do 22:00 trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 7
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

mechanik, nastavovač

Pracovné výhody : príplatok za dochádzku, bonus za splnenie výrobného plánu, iné príplatky,
Kontakt : p.Gubricová tel.: +421332850017,+421915790482
Okres : okres Trnava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: STREIT TRNAVA s.r.o.
IČO: 35940565

Adresa:

Prílohy 46, Zavar, 91926

Adresa zamestnávateľa : Zavar okres Trnava Prílohy 46 91926