Manipulačný pracovník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Galanta
  • Uverejnené 4 dni pred

Ing. Ľubica Keselyová ekonóm tel.: +421800800019 smontana.sk@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manipulačný pracovník

Pracovná náplň: – vykonáva pomocné, prípravné a manipulačné práce – nakladnie, vykladanie, prenášanie, prevážanie a triedenie výrobkov – manipulovanie s hotovými plastovými výliskami, kontrolovanie a balenie do finálnych obalov absolventa – dopravu do zamestnania – stravné lístky – zálohy – ubytovanie

Práca vhodná pre absolventa;- dopravu do zamestnania; – stravné lístky; – zálohy; – ubytovanie
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 200
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : od 550 do 700 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: – spolahlivosť
– ochota a chuť pracovať
– zodpovednosť

Pracovné výhody : – dopravu do zamestnania – stravné lístky – zálohy – ubytovanie,
Kontakt : Ing. Ľubica Keselyová ekonóm tel.: +421800800019 smontana.sk@gmail.com
Okres : okres Galanta

SEZOG, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
43859411

Telefón:
0800800019

výrobná spoločnosť, výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok, strojov a zariadení pre všeobecné účely, výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá

Adresa:

Z. Kodálya 796/44 92401 Galanta Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Hviezdoslavova 807 92427