Skladník VZV

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Ing. Denisa Balažovjechová tel.: +421911787563 denisa.balazovjechova@intersnack.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník VZV

Pracovná náplň: Skladník v sklade s potravinami, práca s VZV, nutný zdravotný preukaz. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť Ďalšie požiadavky: – Zodpovednosť.
– Pracovné návyky.
– Chuť pracovať.
– Prednosť majú uchádzači s aspoň minimálnou praxou na VZV.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Denisa Balažovjechová tel.: +421911787563 denisa.balazovjechova@intersnack.sk
Okres : okres Trenčín

Intersnack Slovensko,a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31450211

Internetová adresa:
www.intersnack.sk

Spoločnosť Intersnack ponúka širokú škálu slaných snackov už od roku 1993. Medzi jej výrobky patria zemiakové lupienky a snacky, chrumky, slané pečivo a oriešky značky Bohemia, Slovakia, Chio, Canto, ale tiež deťmi obľúbený Pom-Bär. Materská spoločnosť Intersnack Group so sídlom v Düsseldorfe je popredným výrobcom drobných pochúťok po celej Európe, posobí v 25 krajinách, prevádzkuje 28 výrobných závodov a zamestnáva 8500 ľudí. Spoločnosť Intersnack kladie dôraz na najvyššie štandardy kvality od použitých surovín až po výsledný výrobok v atraktívnom obale. Výrobky spločnosti Intersnack sa predávajú vo viac ako 70 krajinách.

Adresa:

Nozdrkovce 1798 91104 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Nozdrkovce 1798 91104