Upratovačka

Kamil Koyš Konateľ tel.: +421915728893 kamil.koys@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Jedná sa o upratovanie sociálnych zariadení, šatní, jedálne, zber separovaného odpadu, na dve zmeny (ranná 6:00-14:00 poobedná 14:00-22:00), podla potreby práca v sobotu. Táto práca sa vykonáva v areáli firmy Askoll s.r.o. v Potvoriciach. Práca je vhodnejšia pre ženu. Doprava zdarma.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 22:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť Ďalšie požiadavky: Chuť pracovať.

Pracovné výhody : Doprava zdarma.,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zaujemcovia nech volaju na mobil: +421915728893
Kontakt : Kamil Koyš Konateľ tel.: +421915728893 kamil.koys@gmail.com
Okres : okres Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu : 1. 9. 2017

KK Service, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44978723

Internetová adresa:
kamil.koys@gmail.com

Telefón:
+421915728893

Charakteristika:
Čistiace a upratovacie služby

Adresa:

Malinovského 1223/2 91501 Nové Mesto nad Váhom Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Potvorice okres Nové Mesto nad Váhom Potvorice 331 91625