Predajca

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Lučenec
  • Uverejnené 1 deň pred

Ján Juraštík tel.: +421908342798 lukralc@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predajca

Pracovná náplň: obsluha zákazníka pri predaji, administratívne práce, spracovanie objednávok a technickej dokumentácie absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:30 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 435 do 650 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie precíznosť (presnosť) iniciatívnosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Žiadosť a životopis prosím posielať výlučne na e-mail: lukralc@gmail.com.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ján Juraštík tel.: +421908342798 lukralc@gmail.com
Okres : okres Lučenec
Dátum nástupu : 15. 8. 2017

LUKRA PLUS, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47704977

Telefón:
+421908342798

predaj plastových, hliníkových, drevených okien, garážových brán a tieniacej techniky, obchodná činnosť

Adresa:

Železničná 7 98401 Lučenec Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Lučenec okres Lučenec Železničná 7 98401