Zvárač kovov

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Trong- Tinh Nguyen Konateľ tel.: +421905254998 michal.nancy1@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zvárač kovov

Pracovná náplň: STN EN ISO 9606 Zváranie kovových konštrukcií podľa technickej dokumentácie absolventa ubytovanie,

Práca vhodná pre absolventa;ubytovanie,
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiaceZváračský preukaz podľa vybranej STN
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 30
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;aspoň 3 mesiace;Zváračský preukaz podľa vybranej STN
praktické myslenie
Všeobecné spôsobilosti: informačná gramotnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ubytovanie,,
Kontakt : Trong- Tinh Nguyen Konateľ tel.: +421905254998 michal.nancy1@gmail.com
Okres : okres Trnava

V.O.S. Slovakia, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44874448

Telefón:
+421905254998

Predmetom podnikania spoločnosti sú služby v oblasti obchodu najmä predaj tovaru konečnému spotrebiteľovi a výroba kovových dielov a vykonávanie zváracích prác vrátane povrchovej úpravy a jednoduchého opracovania kovových dielov.

Adresa:

Viktorínova 28 91926 Zavar Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zavar okres Trnava Viktorínova 28 91926