Strážnik

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Trnava
  • Uverejnené 2 mesiace pred

palo hlatký tel.: +421948318210 palinecko333@azet.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strážnik

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Zabezpečovanie ochrany majetku. mladistvého

Práca vhodná pre mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 5:00 do 17:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Ozbrojené sily a zbory, hasiči, SBS a podobní pracovníci
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : palo hlatký tel.: +421948318210 palinecko333@azet.sk
Okres : okres Trnava

Progress Agency s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44740565

Charakteristika:
bezpečnosť a ochrana

Adresa:

Bancíkovej 1 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zavar okres Trnava prílohy 50 91926