Skladník

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Senica
  • Uverejnené 1 deň pred

Lucia Hanzalíková vedúca skladu tel.: +421911799348 lucia.hanzalikova@ags92.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – príjem a expedícia tovaru – označovanie tovaru príslušnými návodmi – preberanie/odovzdávanie balíkov prepravnej spoločnosti – manipulácia s tovarom v rámci skladových priestorov absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:45 do 16:15 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť pamäť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) tímová práca pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť matematická gramotnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Lucia Hanzalíková vedúca skladu tel.: +421911799348 lucia.hanzalikova@ags92.com
Okres : okres Senica

ags 92, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35915897

Internetová adresa:
www.ags92.com

Telefón:
0243411627

Sme spoločnosť, ktorá je zameraná na veľkoobchodnú a maloobchodnú distribúciu dojčenského tovaru. Pôsobíme na slovenskom, českom a maďarskom trhu.

Adresa:

Pestovateľská 13 82104 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Senica okres Senica Železničná 1539 90501