Elektrouhlikársky robotník

Mgr. Radomíra Kováčiková Personálny riaditeľ tel.: +421385354200 fax: +421385326270

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrouhlikársky robotník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: – práca v galvanizovni

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
technická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

– znalosť čítania technických výkresov (základy)

Pracovné výhody : – práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou – možnosť stravovania v závodnej jedálni – III. pilier DDP,

Termín výberového konania:
23. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
V prípade záujmu o danú pozíciu, zašlite Vašu žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu: rkovacikova@elektrokarbon.sk. Ďakujeme vopred všetkým záujemcom, odpovieme však len vybraným uchádzačom.

Kontakt : Mgr. Radomíra Kováčiková Personálny riaditeľ tel.: +421385354200 fax: +421385326270
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ELEKTROKARBON a. s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31412432
Telefón: 0385354501

Charakteristika:

Výrobca uhlíkových materiálov a výrobkov z uhlíka.

Adresa:

Tovarnícka 412
95522 Topoľčany
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Topoľčany okres Topoľčany Tovarnícka 412 95522