Obchodný zástupca pre predaj nehnuteľností

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Žilina
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: 0903 552 006

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca pre predaj nehnuteľností

Pracovná náplň: nákup, predaj, sprostredkovanie predaja nehnuteľností, práca s internetom a v programe realitná agenda, USV – II. stupeň VŠ vzdelania, prax vítaná, WORD, EXCEL, INTERNET, VP sk. B, komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, žiadosť + životopis zaslať e-mailom: judr.halaganova@gmail.com

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Počítače:

Microsoft Word
Microsoft Excel
Internet

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0903 552 006
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Marcela Halaganová ŠK REAL
IČO: 33859566

Adresa:

Framborská 253/21, Žilina, 01001

Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Framborská 253/21 01001