Kuriér

Bc. Vladimír Hanousek tel.: +421907880723

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuriér

Pracovná náplň: Prijmem na voľnú pracovnú pozíciu kuriér – vodič zodpovedného, spoľahlivého pracovníka so zmyslom pre orientáciu v teréne na veľké auto do 3,5 t. Miesto výkonu práce: BA a okolie. Podmienka: záujemcovia z BA a okolie, prax v danom obore nie je podmienkou, ale výhodou.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
rozhodovanie
samostatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Bc. Vladimír Hanousek tel.: +421907880723
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Vladimír Hanousek
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 41625404
Telefón: 0907880723

Prijmem na voľnú pracovnú pozíciu kuriér-vodič zodpovedného, spoľahlivého pracovníka so zmyslom pre orientáciu v teréne na veľké auto /tranzit/ do 3,5 t. Miesto výkonu práce: BA a okolie. Podmienka: záujemcovia z BA a okolie, prax v danom obore nie je podmienkou, ale výhodou.

Adresa:

Gen. Goliána 6009/19
91702 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vajnory okres Bratislava Vajnory 14 83006