Projektový manažér/ka – pozícia vhodná pre absolventa VŠ

Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940

Ponúkame pracovnú pozíciu : Projektový manažér/ka – pozícia vhodná pre absolventa VŠ

Pracovná náplň: —————————————————————————– Výborná príležitosť pre ABSOLVENTA, ktorý má vzťah k strojárskej výrobe a záujem vybudovať si kariéru v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou. —————————————————————————– Na trvalý pracovný pomer prijímame PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA, ktorého náplňou práce bude : -vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov v oblasti výroby lisovacích nástrojov (prieskum trhu) -príprava programu obchodných rokovaní so zahraničnými i domácimi partnermi -účasť na rokovaniach so zákazníkmi s cieľom získania zákaziek -spolupráca pri uzatváraní zmlúv -zabezpečenie podkladov na spracovávanie ponúk od zákazníkov -spracovávanie ponúk, otváranie zákaziek pre nové projekty v IS -spolupráca s projektovými manažérmi a technickým oddelením pri zmenovom konaní -zabezpečovanie účasti spoločnosti na výstavách, veľtrhoch a ostatných marketingových a obchodných podujatiach -prenos požiadaviek zákazníka zo zmlúv, objednávok a zápisov zo spoločných rokovaní do vnútra spoločnosti vystavením zákaziek (výrobných príkazov) —————————————————————————–

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Od uchádzača požadujeme :
– Vysokoškolské vzdelanie strojárskeho zamerania je preferované
– Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
– Znalosť práce s PC
– Vodičský preukaz skup. B
– Komunikatívnosť, flexibilitu a ochotu vzdelávať sa

Pracovné výhody : Pridajte sa k nám a okrem zaujímavej práce v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Vám ponúkame aj: + PODPORU ODBORNÉHO A JAZYKOVÉHO VZDELÁVANIA + MOTIVUJÚCE PLATOVÉ OHODNOTENIE + BOHATÝ SOCIÁLNY PROGRAM : – 13.,14. plat – sociálne výpomoci a pôžičky – usporadúvanie zájazdov, rekreácií – organizovanie firemných a športových podujatí – zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky – príspevky na úroky —————————————————————————–,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Individuálne pohovory s vhodnými uchádzačmi

Kontakt : Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MATADOR Industries, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31632301
Internetová adresa: www.matador-group.eu
Telefón: +421905821940

Poskytujeme komplexné, vysoko kvalitné riešenia v troch špecifických oblastiach: všeobecné strojárstvo, priemyselná automatizácia a výroba lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel, ako aj pre ďalšie priemyselné odvetvia.

Adresa:

Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 1 01841