Pomocný pracovník pri zbere hrozna

Ing. Silvia Bírová agronómka tel.: +421911988367

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník pri zbere hrozna

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: zber hrozna.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 16:00 jednozmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 15
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : od 2,5 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Silvia Bírová agronómka tel.: +421911988367
Okres : okres Topoľčany

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Pivnica Radošina, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36263893
Internetová adresa: www.pivnicaradosina.sk
Telefón: +421385398113

Pivnica Radošina je vinohradnícko-vinárska spoločnosť zameraná na pestovanie viniča a výrobu kvalitných vín.

Adresa:

Bratislavská 45
91702 Trnava
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Radošina okres Topoľčany Piešťanská 14 95605