Elektrikár

Mgr. Daša Čimborová Recruiting Consultant tel.: +421901797990

Ponúkame pracovnú pozíciu : Elektrikár

Pracovná náplň: Práca na stavbách, el. inštalácia v RD, obytných D a výrobných podnikoch. Práca v Nemecku.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 40
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : do 2000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Elektrotechnika;Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Vyhláška

Pracovné výhody : Príplatok na ubytovanie, príplatok k Vianociam, jazykový kurz bude zabezpečený,
Kontakt : Mgr. Daša Čimborová Recruiting Consultant tel.: +421901797990
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PMK Medical Care s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46898239
Internetová adresa: http://www.pmk-medicalcare.de/sk/
Telefón: +421

Sme personálna spoločnosť, ktorá sprostredkuje prácu pre zdravotnícky personál do Nemecka. Sídlo spoločnsoti PMK Medical Care GmbH je v Böblingen, v Nemecku. Patrí pod ňu 13 pobočiek, ktoré sa špecializujú výhradne na zdravotnícku oblasť a starajú sa o množstvo klientov, ktorí majú neustály dopyt po kvalifikovanom zdravotníckom personále.

Adresa:

Karadžičova 8/A
82108 Bratislava-Ružinov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Staré Mesto okres Bratislava Gorkého 3 81109