Klientský pracovník na pošte – Detva

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Detva
  • Uverejnené 3 mesiace pred

Tatiana Urbanová tel.: +421901798844 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientský pracovník na pošte – Detva

Pracovná náplň: Páčilo by sa ti byť bankárom, ale sedieť a čakať na klienta je pre teba nuda? Zatiaľ čo v klasickej pobočke si klient vyberá teba, u nás máš možnosť nájsť si toho svojho sám. Chyť sa svojej šance a staň sa členom rodiny Poštovej banky. Aké výzvy ťa u nás čakajú? – Aktívne oslovenie klientov na produkty Poštovej banky v priestoroch všade dostupnej Slovenskej pošty. – Zisťovanie potrieb klientov a poradenstvo v oblasti financií. – Zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov. – Udržiavanie a budovanie férových vzťahov s pracovníkmi Slovenskej pošty. – Profesionálne zabezpečenie servisu pre zákazníka. Ako si ťa predstavujeme? Nemusíš mať roky skúseností v oblasti financií, dôležité je nadšenie pre obchod, dar reči a záľuba v komunikácii s ľuďmi. Odmietnutie je pre teba výzva na nový štart alebo jednoducho povedané: „Keď sa zdá, že sa nedá, dá sa“. Hľadáme samostatného obchodníka, ktorý si riadi svoje pracovisko sám a rád sa spolieha na seba. Človeka, ktorého motivuje vlastný úspech. A k tomu všetkému stačí, ak máš SŠ vzdelanie s maturitou či výučným listom. absolventa Čo môžeš čakať od nás? – Prácu na trvalý pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu. – Férový prístup, podporu a rozvoj zo strany manažérov aj lektorov. – Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast. – Aktivity zamerané na budovanie tímu (súťaže, večierky a mnoho iného). – Jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložka mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze. – 3 týždne školení počas prvého roka. – 5 dní voľna nad rámec zákona. – Notebook, telefón na služobné účely. – Príspevok na ošatné. – Stravné lístky. – Súťaže o dovolenky. – Teambuildingové aktivity.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;Čo môžeš čakať od nás?; – Prácu na trvalý pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu.; – Férový prístup, podporu a rozvoj zo strany manažérov aj lektorov.; – Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast.; – Aktivity zamerané na budovanie tímu (súťaže, večierky a mnoho iného).; – Jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložka mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze.; – 3 týždne školení počas prvého roka.; – 5 dní voľna nad rámec zákona.; – Notebook, telefón na služobné účely.; – Príspevok na ošatné.; – Stravné lístky.; – Súťaže o dovolenky.; – Teambuildingové aktivity.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť empatia komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný písomný prejav samostatnosť finančná a ekonomická gramotnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna Internet – pokročilá Ďalšie požiadavky: Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme:
– Osobnosť s chuťou pracovať a rozvíjať sa.
– Toho, kto si chce plniť svoje sny v pracovnom i osobnom živote.
– Tých, ktorí sa radi učia niečo nové.
– Vytrvalých ľudí, ktorí sa neboja odmietnutia.
– Človeka s citom pre obchod, ktorý obohatí náš celoslovenský tím.

Pracovné výhody : Čo môžeš čakať od nás? – Prácu na trvalý pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu. – Férový prístup, podporu a rozvoj zo strany manažérov aj lektorov. – Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast. – Aktivity zamerané na budovanie tímu (súťaže, večierky a mnoho iného). – Jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložka mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze. – 3 týždne školení počas prvého roka. – 5 dní voľna nad rámec zákona. – Notebook, telefón na služobné účely. – Príspevok na ošatné. – Stravné lístky. – Súťaže o dovolenky. – Teambuildingové aktivity.,
Kontakt : Tatiana Urbanová tel.: +421901798844 [email protected]
Okres : okres Detva

PB PARTNER, a. s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
36864013

Charakteristika:
Obchod a predaj bankových produktov.

Adresa:

Dvořákovo nábrežie 4 81102 Bratislava-Staré Mesto Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Detva okres Detva J.G.Tajovského 11 96212