Lekár v Ústave hematológie

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ing. Henrieta Kováčová vedúca odboru personálneho a mzdového tel.: +421356912825 fax: +421356401063 henrieta.kovacova@nspnz.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár v Ústave hematológie

Pracovná náplň: Diagnostická, preventívna a liečebná činnosť na úseku hematológie, terapia chorôb krvi a krvotvorby. absolventa závodné stravovanie, možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch

Práca vhodná pre absolventa;závodné stravovanie, možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 1100 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo;bez požiadavky na odbornú prax
iniciatívnosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov samostatnosť Počítače: Microsoft Word – elementárna Internet – elementárna

Pracovné výhody : závodné stravovanie, možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch,
Kontakt : Ing. Henrieta Kováčová vedúca odboru personálneho a mzdového tel.: +421356912825 fax: +421356401063 henrieta.kovacova@nspnz.sk
Okres : okres Nové Zámky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Právna forma:
Príspevková organizácia

IČO:
17336112

Internetová adresa:
www.nspnz.sk

Telefón:
+421356912225

Charakteristika:
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti.

Adresa:

Slovenská 11/A 94034 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Slovenská 11 A 94034