Predavačka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Ľubomír Kiš riaditeľ tel.: +421948876696 puna@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka

Pracovná náplň: Predaj farmárských výrobkov, ovocia, zeleniny a ďalšieho aktuálneho sortimentu.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 18:00 Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 6 mesiacov
pozornosť spoľahlivosť komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa samostatnosť

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:osobne
Kontakt : Ľubomír Kiš riaditeľ tel.: +421948876696 puna@centrum.sk
Okres : okres Nové Zámky

Peter Hanusz – BAZÁR VŠETKO

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
17648866

Telefón:
+421948876696

Farmárska predajňa zaoberajúca sa predajom farmárských výrobkov, ovčieho syra, ovocím, zeleninou a ďalším iným sortimentom.

Adresa:

Nádražná 714/9 92701 Šaľa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Komárňanská cesta – 94001