Asistent /-ka predaja

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr.Ščasný tel.: +421915648 938 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistent /-ka predaja

Pracovná náplň: Predaj elektroniky , komunikácia so zákazníkom ,NSOV – VŠ ,Word,Excel , Outlook – elementárne , miesto výkonu OKAY elektro ,jednozmenná prevádzka/krátky- dlhý týždeň Žiadosť a životopis zaslať e-mailom : , prípadne najskôr telefonicky :Mgr.Ščasný 0915/648 938 absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 09:00 do 20:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače: Microsoft Word – elementárna Microsoft Excel – elementárna Microsoft Outlook – elementárna

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr.Ščasný tel.: +421915648 938 [email protected]
Okres : okres Hlohovec

Mgr. Peter Ščasný

IČO:
50479628

Adresa:

Rad mjr. Pavloviča 6, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Nitrianska 92001