Skladník – centrálny sklad

Mgr. Beáta Kadlecová Personálny manažér tel.: +421907714074

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník – centrálny sklad

Pracovná náplň: – naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru – manipulácia s náhradnými dielmi v centrálnom sklade – inventarizácia tovaru
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
pozornosť praktické myslenie precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

technická gramotnosť
matematická gramotnosť
fyzická zdatnosť

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

– skúsenosť so skladovým hospodárstvom výhodou
– znalosti v oblasti automobilového priemyslu vítané
– preukaz na VZV výhodou

Pracovné výhody : – zázemie stabilnej spoločnosti – dynamická práca v mladom kolektíve – možnosť kariérneho postupu,

Termín výberového konania:
28. 9. 2014
Informácie pre záujemcu:
Ďakujeme všetkým uchádzačom za to, že ste si vybrali spoločnosť AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. a poslali nám svoj životopis. Informácie, ktoré ste nám poskytli starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na obsadzovanú pracovnú pozíciu, pozve Vás náš personalista na osobný pohovor. Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor. Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť iných kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt : Mgr. Beáta Kadlecová Personálny manažér tel.: +421907714074
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AUTO KELLY SLOVAKIA, spol s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36298026
Internetová adresa: www.autokelly.sk
Telefón: +421907714074

Spoločnosť AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o. je popredným významným dovozcom a distribútorom náhradných dielov pre automobily na Slovensku so stabilnou pozíciou na trhu s náhradnými autodielmi. Distribučná sieť je v rámci celej Slovenskej a Českej republiky.

Adresa:

Radlinského 11
95701 Bánovce nad Bebravou
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Vajnory okres Bratislava Stará Vajnorská 15 83104