Pracovník v drevospracujúcom priemysle

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Denisa Dudásová tel.: +421948315124 info@doormaster.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník v drevospracujúcom priemysle

Pracovná náplň: -Výroba plastových okien a dverí, rezanie profilu a železa, zasklievacie práce. -Príbuzná profesia: stolár.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 17:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Drevospracujúci priemysel
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť iniciatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: maďarský – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Denisa Dudásová tel.: +421948315124 info@doormaster.sk
Okres : okres Nové Zámky

Door Master, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
35901098

Internetová adresa:
www.doormaster.sk

Telefón:
0948258228

Charakteristika:
Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových okien a dverí.

Adresa:

Komárňanská cesta 3 94001 Nové Zámky Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Komárňanská cesta 3 94002