Spájkovač hliníka

Bc. Klívia Malíková tel.: +421356924209 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Spájkovač hliníka

Pracovná náplň: Spájkovanie hliníka. Meranie s meradlami. Práca v teple a uzavretom priestore ktorá si vyžaduje 100% zrak. Pravidelné mesačné odmeny, plne hradená strava, školenia hradené zamestnávateľom.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť precíznosť (presnosť) trpezlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť technická gramotnosť manuálna zručnosť

Pracovné výhody : Pravidelné mesačné odmeny, plne hradená strava, školenia hradené zamestnávateľom.,
Kontakt : Bc. Klívia Malíková tel.: +421356924209 [email protected]
Okres : okres Nové Zámky

Biebighäuser Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50077627

Internetová adresa:
www.biebighauser.sk

Telefón:
+421356924209

Spoločnosť Biebighäuser Slovakia s.r.o. je výrobca rúrových systémov pre automobilový priemysel.

Adresa:

Družstevná 2821/5 94201 Šurany Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Šurany okres Nové Zámky Družstevná 2821/5 94201