Klientsky špecialista

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nové Zámky
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Veronika Ferencziová unit manager tel.: +421908729752 veronika.ferencziova@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Klientsky špecialista

Pracovná náplň: Rozvoj služby Premium, Vzdelávanie, Aktívne vyhľadávanie klientov, servis, administratíva. absolventa Flexibilný pracovný čas, bezplatné vzdelávanie, podpora manažéra, príjemný kolektív, bonifikácie, zaujímavé finančné ohodnotenie.

Práca vhodná pre absolventa;Flexibilný pracovný čas, bezplatné vzdelávanie, podpora manažéra, príjemný kolektív, bonifikácie, zaujímavé finančné ohodnotenie.
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : od 1000 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky: komunikatívnosť, flexibilita.

Pracovné výhody : Flexibilný pracovný čas, bezplatné vzdelávanie, podpora manažéra, príjemný kolektív, bonifikácie, zaujímavé finančné ohodnotenie.,
Kontakt : Mgr. Veronika Ferencziová unit manager tel.: +421908729752 veronika.ferencziova@gmail.com
Okres : okres Nové Zámky
Dátum nástupu : 1. 9. 2017

Mgr. Veronika Ferencziová

Právna forma:
Slobodné povolanie – fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona

IČO:
50625349

Telefón:
+421908729752

Rozvoj inovatívnej služby v oblasti finančnoého poradenstva v mladom zrelom kolektíve príjemných ľudí. Vzdelávanie zadarmo je bonusom k možnosti osobnostného a kariérneho rastu.

Adresa:

Orechová 1425/39 94301 Štúrovo Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nové Zámky okres Nové Zámky Turecká 36 94001