Inžinier kvality zákazníckeho servisu

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • dohoda o pracovnej činnosti
  • Krušovce
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Eva Chalúpková recruit specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Inžinier kvality zákazníckeho servisu

Pracovná náplň: Zodpovednosť: Podpora výrobných oddelení pri dodržiavaní kvality produktov cez vhodné plánovanie, určenie a sledovanie kvalitatívnych relevantných postupov v procesoch. Odborné úlohy: Podpora QAC inžiniera na pridelenom projekte. Zastupovanie zákazníka v sériovej výrobe v zmysle ISO TS 16949/VDA 6.3. Zabezpečenie kvality v sériovej produkcii, podporovanie výroby (Q-metódy), interná a externá analýza procesu. Vybavovanie zákazníckych reklamácií, preverovanie reklamovaných dielov. stanovenie príčin chýb, vyhotovovanie revíznej správy (8D reportov), iniciovanie nápravných opatrení, postúpenie 8D reportu zákazníkom. Posúdenie úrovne kvality a nasadenie opatrení pre zlepšenie kvality. Pravidelné informovanie všetkých spolupracovníkov o úrovni kvality pripravenosti výroby a o projektoch na využitie zlepšovacích potenciálov. Vzorkovanie výrobkov a zmeny procesov v sérii, vyhotovenie správy o skúške prvotných vzoriek. Plánovanie a realizácia expedičného auditu.
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: nemecký – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Eva Chalúpková recruit specialist tel.: +421911055808 praca@exactsystems.sk
Okres : okres Topoľčany
Dátum nástupu : 11. 9. 2017

EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36687596

Internetová adresa:
www.exactsystems.sk

Telefón:
+421911070564

Firma Exact Systems poskytuje služby v oblastiach: Triedenie, Prepracovanie, Kontrola, Montáž, Containment, Kontrola Finálneho produktu, Reprezentovanie zákazníka a Controlled Shipping Level 2. Exact Systems je hlavným dodávateľom služieb kontroly, prepracovania a triedenia pre mnohé podniky v Poľsku, Slovensku a EU. Všetky podrobné informácie nájdete na www.exactsystems.eu .

Adresa:

Jána Kalinčiaka 22 01001 Žilina Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Krušovce okres Topoľčany Bedzianska cesta 679/375 95631