Pomocná sila do kuchyne Oyshi sushi & saké bar

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Kristína Kijacová konateľ tel.: +421911473630 kristina@oyshi.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocná sila do kuchyne Oyshi sushi & saké bar

Pracovná náplň: Hľadáme pomocnú silu do kuchyne, ktorá sa neštíti pomôcť kuchárom s umývaním riadov, upratovaním a s jednoduchými úkonmi súvisiacimi s prípravou surovín (strúhanie, krájanie, miešanie,..). Hľadáme niekoho, kto sa nebojí pracovať, je dôsledný a bude našou oporou počas najvyťaženejších hodín v reštaurácii. Ideálne od utorka do nedele od 18 do cca 23hod. Čas je orientačný, ak by sa nám výpomoc osvedčila, vieme si predstaviť pracovať s dvoma pomocníkmi na dve smeny. Záleží od dohody. Potrebujeme niekoho dlhodobo, na koho sa dá 100% spoľahnúť. Vhodné pre všetky vekové kategórie. absolventa mladistvého
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 18:00 do 23:00 Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : od 3 do 3,5 € za hodinu

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
pozornosť precíznosť (presnosť) iniciatívnosť spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Potrebujeme pomocnú silu čím skôr. Prijatý bude ten, kto ako prvý splní naše požiadavky.
Kontakt : Mgr. Kristína Kijacová konateľ tel.: +421911473630 kristina@oyshi.sk
Okres : okres Trenčín

Extra Recruitment s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36365211

Internetová adresa:
www.oyshi.sk

Telefón:
+421911473630

Sushi bar v centre Trenčína. Pracujeme len s čerstvými surovinami a jedlo podávame
v najvyššej kvalite. Menu obmieňame na základe sezónnych potravín.

Adresa:

Piaristická 44 91101 Trenčín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Trenčín okres Trenčín Farská 5 91101