Upratovačka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Košice-Juh
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Karol Nemes konateľ tel.: +421905318675 konatelsro@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Upratovačka

Pracovná náplň: Upratovanie ( zabezpečenie poriadku ) kancelárskych priestorov, kontrolných priestorov a priľahlých miestností ( chodby , čakárne , sociálne miestnosti , …..) , vonkajšie priestory kde sa zdržujú zákazníci a hostia . Pri osobnom pohovore .

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;aspoň 1 rok
precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť Ďalšie požiadavky: Všetky podmienka spolupráce ( plat, pracovný čas, zamestnanecké výhody ,…)
len po prezretí si miestnosti a miesta výkonu práce . Na osobnom pohovore
si vieme povedať a vyriešiť všetko. Nástup okamžite po dohodnutí. Do všetkých pozícii v spoločnostiach hľadáme len pracovníkov , ktorý chcú pracovať dlhodobo. Aj tomto prípade je to rovnako.

Pracovné výhody : Pri osobnom pohovore .,Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobným pohovorom.
Kontakt : Karol Nemes konateľ tel.: +421905318675 konatelsro@gmail.com
Okres : okres Košice
Dátum nástupu : 4. 9. 2017

ETEKO, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44041446

Internetová adresa:
www.stkpripracharni.sk

Telefón:
+421905318675

Charakteristika:
STK a PEK

Adresa:

Postupimská 754/19 04022 Košice-Dargov.hrdinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Košice-Juh okres Košice Pri prachárni 20 04011