Predavač v bufete, čašník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Námestovo
  • Uverejnené 1 mesiac pred

VERONIKA FENDEKOVÁ PREVÁDZKAR tel.: +421902325701 veronikafendekova@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač v bufete, čašník

Pracovná náplň: Čašník-čašníčka, obsluha v bufete. Voľné pracovné miesto bude obsadzované v rámci Národného projektu „Praxou k zamestnaniu“ (§ 54) – podmienkou je vek do 25 r. + min. 3 mesiace evidencia na úrade práce alebo vek do 29 r. + min. 6 mes. evidencia na úrade práce.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 22:00 Práca na zmeny: delené zmeny Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 6 mesiacov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : VERONIKA FENDEKOVÁ PREVÁDZKAR tel.: +421902325701 veronikafendekova@centrum.sk
Okres : okres Námestovo

KL – Gastro s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
46412999

Telefón:
0903552112

Charakteristika:
reštaurácia Koruna Tvrdošín

Adresa:

Vojtaššákova 542 02744 Tvrdošín Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Námestovo okres Námestovo Námestovo 1088 02901