Lekár Oddelenia úrazovej chirurgie

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Levice
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Bc. Andrea Zambojová asistentka riaditeľa tel.: +421366379522 fax: +421366227958 sekretariat@nsplevice.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár Oddelenia úrazovej chirurgie

Pracovná náplň: Poskytovanie ZS pacientom Oddelenia úrazovej chirurgie. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : od 1103 do 2030 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ortopédia;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore úrazová chirurgia
precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Bc. Andrea Zambojová asistentka riaditeľa tel.: +421366379522 fax: +421366227958 sekretariat@nsplevice.sk
Okres : okres Levice

Nemocnice s poliklinikami n.o.

Právna forma:
Nezisková organizácia

IČO:
45732205

Internetová adresa:
www.nsplevice.sk

Telefón:
0366379522

Charakteristika:
zdravotnícka organizácia

Adresa:

Štefánikova tr. 69 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Levice okres Levice SNP 19 93401