Lisovač

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Ilava
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Oľga Vášová ekonóm tel.: +4210424691781

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lisovač

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: lisovanie výrobkov z gumy

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:30 do 14:30 nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : od 500 do 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Oľga Vášová ekonóm tel.: +4210424691781
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MIKON, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31560903
Internetová adresa: www.mikon.eu
Telefón: +4210424691781

MIKON spol. s.r.o., Pruské 119, 018 52. Firma MIKON spol. s.r.o. bola založená v roku 1992 v Lúkach pod Makytou. V roku 1993 začala spolupracovať s kľúčovými zákazníkmi v oblasti stavebníctva, automobilového a strojárskeho priemyslu. Hlavným predmetom bolo a je výroba lisovanej technickej gumy. Firma sa v roku 2003 úspešne presťahovala do nových priestorov v Pruskom a začal certifikačný proces ISO 9001/2000. V roku 2004 začala svoju činnosť aj výrobná linka na miešanie zmesí. V tom istom roku sa uskutočnila certifikácia systému kvality ISO 9001/2000 spoločnosťou RW TÚV. Rok 2006 sa stal rokom expanzie do ďalších iných oblastí výroby. V následnom roku 2007 sa stabilizoval výrobný program. Rok 2008 sa stal rokom zavedenia novej technológie vstrekolisov.

Adresa:

Trenčianska 452
02001 Púchov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Pruské okres Ilava Pruské 119 01852