vodič nákladného vozidla

Ľudovít Szabó šofér nákladného vozidla tel.: +421903466181

Ponúkame pracovnú pozíciu : vodič nákladného vozidla

Pracovná náplň: Vedenie nákladného vozidla v EU, najmä v krajinách DE, AT, CZ, SK, HU.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Vodičské oprávnenie:

Skupina C + E

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Cudzie jazyky:

nemecký – elementárna: A1 a A2
maďarský – elementárna: A1 a A2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
pracovný pohovor

Kontakt : Ľudovít Szabó šofér nákladného vozidla tel.: +421903466181
Okres : okres Dunajská Streda

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DUNAFRUCT, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36236985
Telefón: 0315581450

Hlavnou činnosťou firmy je cestná nákladná doprava v EU, hlavne v krajinách DE, CZ, AT, SK, HU, s čím sa zaoberá od roku 2000.

Adresa:

Trhová Hradská 648
93013 Trhová Hradská
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trhová Hradská okres Dunajská Streda Trhová Hradská 648 93013