Výrobný operátor

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Zuzana Tóthová tel.: +421948723553 amontrent.sk@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Výrobný operátor

Pracovná náplň: – Výroba komponentov do LCD televízorov – Montáž produktu podľa stanovených pracovných postupov – Práca v stoji, v tíme výrobných operátorov – Práca pod dohľadom lídra – Práca na 8-hodinové pracovné zmeny v trojzmennej prevádzke absolventa – ubytovanie zadarmo – doprava firemným autobusom – zálohy – možnosť nadčasov – firemné benefity

Práca vhodná pre absolventa;- ubytovanie zadarmo ; – doprava firemným autobusom ; – zálohy; – možnosť nadčasov; – firemné benefity
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 100
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : od 600 do 750 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
komunikatívnosť
Všeobecné spôsobilosti: fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : – ubytovanie zadarmo – doprava firemným autobusom – zálohy – možnosť nadčasov – firemné benefity,
Kontakt : Zuzana Tóthová tel.: +421948723553 amontrent.sk@gmail.com
Okres : okres Nitra

A-MONT-RENT SK s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50154443

Telefón:
+421948164095

Výrobná spoločnosť, výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok, strojov a zariadení pre všeobecné účely, výroba dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá. výroba výrobkov z plastov, sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, baliace činnosti, manipulácia s tovarom.

Adresa:

Mostná 60 94901 Nitra Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Dolné Hony 29 94901