Predavačka mrazeného jogurtu

Mgr. Jana Kaplanová tel.: +421911311611

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka mrazeného jogurtu

Pracovná náplň: príprava a predaj produktov, komplexná starostlivosť
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 9:00 do 21:00
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
praktické myslenie

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – elementárna: A1 a A2

Ďalšie požiadavky:

Zodpovednosť, pozitívny prístup, dobrý zdravotný stav, ďalší jazyk výhodou. Prosím zohľadnite požiadavku na 11 hod. pracovnú zmenu, počas ktorej je potrebné byť na nohách.

Pracovné výhody : nadštandardné ohodnotenie, príjemné prostredie, nenáročná práca,

Informácie pre záujemcu:
Životopis s fotografiou posielajte emailom na office@yoandjoy.sk. Netelefonovať, prosím.

Kontakt : Mgr. Jana Kaplanová tel.: +421911311611
Okres : okres Bratislava
Dátum nástupu : 15. 11. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: KaPri, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46875964
Internetová adresa: www.yoandjoy.sk
Telefón: 0911470450

Spoločnosť vytvorila exkluzívny koncept prípravy a predaja mrazeného jogurtu a ďalších výnimočných a chutných produktov. Zameriava sa na mladšiu populáciu, ale vzhľadom na nutričné vlastnosti produktov, oslovuje s ponukou aj staršiu generáciu spotrebiteľov.

Adresa:

Púpavová 39
84104 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Dev.Nová Ves okres Bratislava Devínska Nová Ves 12 84108