Prevádzkový elektrikár

Táto ponuka už nieje aktuálna

Edita Rigóová sekretárka tel.: +421315525282 fax: +421315520400 elektrosvitvr@ba.telecom.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prevádzkový elektrikár

Pracovná náplň: – pravidelná údržba elektrotechnických zariadeni a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti – vykonávanie pravidelnej kontroly zariadení – čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov – pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek, rozvádzačov, vypínačov, prípojok, ističov, poistiek.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;aspoň 3 roky

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Edita Rigóová sekretárka tel.: +421315525282 fax: +421315520400 elektrosvitvr@ba.telecom.sk
Okres : okres Dunajská Streda

Elektrosvit Vrakúň, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
31449794

Telefón:
0315523283/84

Výroba a vývoj elektrických svietidiel, kovových a plastových dielcov

Adresa:

Vrakúň 568 93025 Vrakúň Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Vrakúň okres Dunajská Streda Vrakúň 568 93025