pomocná sila do kuchyne

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 10 rokov pred

Pribulová tel.: 0905827740

Ponúkame pracovnú pozíciu : pomocná sila do kuchyne

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: VPM na § 50, znevýhodnený UoZ, min. 3 mesiace v evidencii na ÚP podmienkou. Vzdelanie: kuchár alebo v odbore potravinárstvo. Prax v kuchyni výhodou. Kontakt osobne na prevádzke od 8.00 – 9.00 hod. alebo dohodnúť stretnutie telefonicky na t.č. 0905827740, Pribulová.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 07:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

;Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Pribulová tel.: 0905827740
Okres : okres Prešov
Pridanie pracovnej pozície :2014-09-12
Dátum nástupu : 15. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ľudmila Pribulová – Modrá jedáleň
IČO: 34510885

Adresa:

Budovateľská 48, Prešov, 08001

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Budovateľská 48 08001