Vedúca(i) predajne

Marta Hroncová ved.odd.person. práce a miezd tel.: +421484354410 fax: +421484151629

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúca(i) predajne

Pracovná náplň: Ponúkanie a predaj textilného tovaru (pyžamá, spodné prádlo, oddychové a športové oblečenie).

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 9:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

Požadujeme prax s prácou na registračnej pokladni

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marta Hroncová ved.odd.person. práce a miezd tel.: +421484354410 fax: +421484151629
Okres : okres Ružomberok
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SLOVENKA – Silver, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36732524
Internetová adresa: www.slovenkabb.sk
Telefón: 0484354310

Výroba a predaj pleteného ošatenia (spodné prádlo, pyžamá, športové a oddychové ošatenie, termo prádlo)

Adresa:

Zvolenská cesta 14
97401 Banská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Ružomberok okres Ružomberok Podhora 43 03401