Zmenový operátor montáže

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Lozorno
  • Uverejnené 8 mesiacov pred

Jana Vričanová HR manager, Lozorno tel.: +421918712788 jana.vricanova@faurecia.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zmenový operátor montáže

Pracovná náplň: Samostatná práca podľa popísaných pracovných inštrukcií, samokontrola vizuálna a technická (OK prvý kus, POKA YOKE), montáž, skrutkovanie, čalúnenie (koža, látka), absolvovanie auditov, účasť na analýzach, zapájanie sa do zlepšovania procesov, výpočet a evidencia údajov. – Stravné lístky nad rámec zákona, – firemné akcie (Deň otvorených dverí, Vianočný večierok), – možnosť kariérneho rastu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim Nočná práca: áno Sezónna práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 70
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : od 750 do 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;aspoň 1 rok
pamäť analytické myslenie precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) samostatnosť matematická gramotnosť manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Počítače: Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: – dobrý zdravotný stav (práca v stoji, záťaž na zápästia, ramená, chrbticu, kríže),
– práca na montážnej linke v takte linky.

Pracovné výhody : – Stravné lístky nad rámec zákona, – firemné akcie (Deň otvorených dverí, Vianočný večierok), – možnosť kariérneho rastu.,
Kontakt : Jana Vričanová HR manager, Lozorno tel.: +421918712788 jana.vricanova@faurecia.com
Okres : okres Malacky

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50170074

Internetová adresa:
www.faurecia.com

Telefón:
+421918712232

Charakteristika:
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov:
odštepný závod Seating Trnava
odštepný závod Exhaust Trnava
odštepný závod Lozorno
odštepný závod Interior Hlohovec
odštepný závod Leather Košice
odštepný závod Exhaust Žilina

Adresa:

Kutlíkova 17/17 85250 Bratislava-Petržalka Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Lozorno okres Malacky Autopriemyselný park Lozorno 1006 90055