Čašník / servírka

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Juraj Ivan majiteľ tel.: +421905424639 jurajivan@stonline.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník / servírka

Pracovná náplň: prijímanie objednávok, obsluha hostí absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Potravinárstvo;bez požiadavky na odbornú prax
pamäť praktické myslenie precíznosť (presnosť) trpezlivosť komunikatívnosť sebaovládanie
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) manuálna zručnosť fyzická zdatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 nemecký – elementárna: A1 a A2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Juraj Ivan majiteľ tel.: +421905424639 jurajivan@stonline.sk
Okres : okres Zvolen

Juraj Ivan

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
33298441

Internetová adresa:
jurajivan@stonline.sk

Telefón:
0905424639

Koliba v Neresnici – podávanie stravy, denné menu, usporiadanie rôznych spoločenských akcií, svadieb, karov, stužkových, plesov, rauty…

Adresa:

Neresnícka cesta 19 96001 Zvolen Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Neresnická cesta 19 96001