finančná účtovníčka, asistentka ekonomky

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Dolná Krupá
  • Uverejnené 5 rokov pred

p.Hulíková tel.: +421905912242

Ponúkame pracovnú pozíciu : finančná účtovníčka, asistentka ekonomky

Pracovná náplň: učtovanie faktúr, vnútropodnikové rozbory, korešpodencia, ostatné práce podľa pokynov nadriadeného, spolupráca s ostatnými úsekmi
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 07:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

znalosť v oblasti účtovníctva a daňovýchzákonov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p.Hulíková tel.: +421905912242
Okres : okres Trnava

Obchodné meno: Poľnohospodárske družstvo KRUPÁ v Dolnej Krupej
IČO: 00207691

Adresa:

Družstevná 138/2, Dolná Krupá, 91965

Adresa zamestnávateľa : Dolná Krupá okres Trnava Družstevná 138/2 91965