Predavač

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Kováčová
  • Uverejnené 2 mesiace pred

Igha Jarrahová tel.: +421911735415 ighajarrah1@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač

Pracovná náplň: Predavač, pokladník, starostlivosť o prevádzku a tovar. absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 5:30 do 18:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 600 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
pamäť praktické myslenie precíznosť (presnosť) trpezlivosť spoľahlivosť empatia komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie asertivita vnútorná stabilita
Vodičské oprávnenie: Skupina A Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Počítače: Microsoft Word – pokročilá Ďalšie požiadavky: Možnosť vlastnej dopravy.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Igha Jarrahová tel.: +421911735415 ighajarrah1@gmail.com
Okres : okres Zvolen

Igha Jarrahová

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
43296530

Telefón:
+421911735415

Charakteristika:
predajňa potravín a suvenírov v obci Kováčová

Adresa:

Pražská 1456/18 96001 Zvolen Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Kováčová okres Zvolen Kúpeľná 49 96237