Strojník (vodič) čelného nakladača a tatry 148, 815

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Jesenské
  • Uverejnené 5 rokov pred

tel.: 00421475698469, tel.: 00421917116726

Ponúkame pracovnú pozíciu : Strojník (vodič) čelného nakladača a tatry 148, 815

Pracovná náplň: Strojník (vodič) na čelný nakladač a tatru 148, 815. Termín nástupu: ihneď. Záujemcovia môžu zamestnávateľa kontaktovať telefonicky, vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

poľnohospodárska technika – doprava a manipulácia;Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina C

Ďalšie požiadavky:

Ukončené vzdelanie v študijnom odbore: Poľnohospodárska technika- doprava a manipulácia.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 00421475698469, tel.: 00421917116726
Okres : okres Rimavská Sobota

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: DREVOSTAV1, s. r. o.
IČO: 46479287

Adresa:

Pekárenská 2221, Jesenské, 98002

Adresa zamestnávateľa : Jesenské okres Rimavská Sobota Pekárenská 98002