Čašník/barman

tel.: 0911240346 prevadzka@penzionpodstrazovom.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Čašník/barman

Pracovná náplň: Objednávania jedál a nápojov, obsluha hostí, práca s pokladňou, zodpovednosť za prevádzku. Kurzy hradené zamestnávateľom, výborné osobné ohodnotenia. ubytovanie

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť empatia
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : Kurzy hradené zamestnávateľom, výborné osobné ohodnotenia. ubytovanie,
Kontakt : tel.: 0911240346 prevadzka@penzionpodstrazovom.sk
Okres : okres Považská Bystrica

VITA Pružina, s. r. o

IČO:
46202889

Adresa:

Pružina 130, Pružina, 01822
Adresa zamestnávateľa : Pružina okres Považská Bystrica Penzión pod Strážovom 01822