Online špecialista

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 4 týždne pred

tel.: 041/5640370 sekretariat@mediast.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Online špecialista

Pracovná náplň: typovanie a predaj mediálnych plôch na www stránkach, PR starostlivosť o firmy, NP Praxou k zamestnaniu – UoZ do 25 rokov v evidencii min. 3 mesiace, alebo UoZ do 29 rokov v evidencii min. 9 mesiacov, NP – Šanca pre mladých, UoZ do 29 rokov v evidencii min. 12 mesiacov, výberové konanie dňa 24.11.2017 o 10,00 hod. ÚPSVaR Žilina, Klub práce č.1 absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 08:00 do 16:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) samostatnosť Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 041/5640370 sekretariat@mediast.sk
Okres : okres Žilina

MEDIA/ST, s.r.o.

IČO:
36380849

Adresa:

Moyzesova 35, Žilina, 01001
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Moyzesova 35 01001