Vodič VZV – sk. W2 (nad 5 ton)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Malacky
  • Uverejnené 5 rokov pred

Mgr. Jana Ozábalová Admin manažér tel.: +421342300415 fax: 0342300416

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič VZV – sk. W2 (nad 5 ton)

Pracovná náplň: – práca s VZV, vyžaduje sa aktívne ovládanie jazdy na vozíku s nosnosťou nad 5 ton, oprávnenie W2, – manipulácia s tovarom, príprava expedície, nakládka a vykládka tovaru,

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Technické a manuálne prierezové zamestnania;Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– vyžaduje sa zodpovedný prístup k práci, presnosť, spoľahlivosť a flexibilita.

Pracovné výhody : – motivujúce pracovné podmienky a finančné ohodnotenie, – zaškolenie zamestnancov a možnosť ďalšieho vzdelávania, – práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou, – práca v príjemnom prostredí Váš životopis, prosím, zašlite na uvedenú e-mailovú adresu.,
Kontakt : Mgr. Jana Ozábalová Admin manažér tel.: +421342300415 fax: 0342300416
Okres : okres Malacky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Phoenix Quality Services, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44758588
Internetová adresa: www.phoenixqs.com
Telefón: 0340917466371

Agentúra dočasného zamestnávania – spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personálneho lízingu, nábor a služby spojené so zaisťovaním kvality v automobilovom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Adresa:

Mierové námestie 16
90101 Malacky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Malacky okres Malacky Malacky – 90101