Prezentácia a distribúcia doplnkových publikácií po ZŠ

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Nitra
  • Uverejnené 5 rokov pred

Martin Potočár tel.: +421903423251

Ponúkame pracovnú pozíciu : Prezentácia a distribúcia doplnkových publikácií po ZŠ

Pracovná náplň: Spoločnosť pôsobiaca v školskom sektore príjme ľudí na prezentáciu zaujímavých doplnkových učebníc, pomocou ktorých sa deti učia hravou formou. Hlavnou náplňou práce je: – Oslovenie základných a materských škôl – Prezentácia knižných publikácií po MŠ a ZŠ – Distribúcia knižných publikácií po MŠ a ZŠ – Uzatváranie objednávok Prácu možno vykonávať v nasledovných krajoch: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitrianský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj. Pracovný pomer: dohoda, živnosť

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 800 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Ďalšie požiadavky:

– vlastné auto,
– ochota učiť sa nové veci.

Pracovné výhody : – profesijný a odborný rast, – zaujímavé finančné ohodnotenie, – stabilné a zaujímavé zamestnanie.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zasielajte životopisy na e-mail: educaprint-sk@educaprint.eu.

Kontakt : Martin Potočár tel.: +421903423251
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: EDUCA PRINT s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47311673
Telefón: +421

EDUCA PRINT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník). Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími… Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.

Adresa:

Zborov nad Bystricou 635
02303 Zborov nad Bystricou
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Veľké Zálužie okres Nitra Veľké Zálužie 905 95135