Obchodník pre Online platformu

Filip Rybár tel.: +421903154533

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodník pre Online platformu

Pracovná náplň: – podpora klientov pri obchodovaní na burze cez online platformu ( komodity, forex, akcie) – pomáhanie pri zriaďovaní účtov klientom – aktívne telefonické oslovovanie a osobné konzultácie s klientmi – organizovanie stretnutí s klientmi – sledovanie vývoja na finančných trhoch – vzdelávanie sa v oblasti finančných trhov a predaja služieb – priebežné overovanie dosiahnutých znalostí

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:25 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
cieľavedomosť iniciatívnosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

vyjednávanie
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov

Počítače:

Microsoft Excel – elementárna
Internet – elementárna

Pracovné výhody : – kompletné zaškolenie – možnosť kariérneho rastu – stabilné zázemie spoločnosti – práca v príjemnom a dynamickom kolektíve – zaujímavé finančné ohodnotenie – mobilný telefón aj na súkromné účely – osobnostný a profesionálny rast,
Kontakt : Filip Rybár tel.: +421903154533
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Mory spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46050582
Internetová adresa: www.consortium.sk
Telefón: +421

Spoločnosť Consortium s.r.o. sa zaoberá obchodovaním na kapitálovom trhu (akcie, forex komodity.. ) ako SFA.

Adresa:

Teplická 11
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Seberíniho 9 82103