Chovateľ domácich zvierat

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

František Kočiš konateľ tel.: +421527768529

Ponúkame pracovnú pozíciu : Chovateľ domácich zvierat

Pracovná náplň: Manuálna práca okolo domácich zvierat, hydiny, upratovanie nebytových priestorov. Podmienkou je bývanie v priestoroch farmy. Práca je vhodná aj pre manželský pár bezdetný.

Práca vhodná pre mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 7:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie
cieľavedomosť

Všeobecné spôsobilosti:

fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : František Kočiš konateľ tel.: +421527768529
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Siluma, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36460311
Telefón: 0527768529

Výroba kovových konštrukcií, zváranie zváracím zariadením metódou MIG/MAG, oblúkové zváranie, montáž konštrukcií na stavbách na Slovensku a v Čechách, natieranie kovových výrobkov základným náterom.

Adresa:

Veľký Slavkov 295
05991 Veľký Slavkov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Veľký Slavkov okres Poprad Veľký Slavkov 295 05991