Reprezentant

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Iveta Weisenpacherová tel.: +421917206869 iveta.weisenpacherova@os.allianzsp.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Reprezentant

Pracovná náplň: Kontaktovanie klientov, práca s databázami, pomoc klientom sformulovať ich finančné plány na základe analýzy potrieb klienta, uzatváranie zmlúv, starostlivosť o klientov v Allianz – Slovenskej poisťovni a.s. Fixné bonusy, bezplatné zaškolenie a vzdelávanie, práca aj v oblasti II. piliera a úverových produktov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : od 600 do 1500 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Pracovné výhody : Fixné bonusy, bezplatné zaškolenie a vzdelávanie, práca aj v oblasti II. piliera a úverových produktov.,
Kontakt : Mgr. Iveta Weisenpacherová tel.: +421917206869 iveta.weisenpacherova@os.allianzsp.sk
Okres : okres Zvolen
Dátum nástupu : 18. 9. 2017

Iveta Weisenpacherová

Právna forma:
Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri

IČO:
40592634

Spoločnosť zaoberajúca sa poradenstvom v oblasti bankovníctva a poisťovníctva.

Adresa:

Francisciho 1319/36 98505 Kokava nad Rimavicou Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Nám SNP 98/2 96001