Pomocník v domácnosti

Ing. Martina Medňanská General Manager tel.: +421902933041 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocník v domácnosti

Pracovná náplň: – Upratovacie služby – Varenie ázijskej kuchyne – Žehlenie – Pranie – Ostatné služby súvisiace s chodom domácnosti

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : od 435 do 435 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;aspoň 1 rok

Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 Ďalšie požiadavky: Certifikát, príp. referencie v oblasti starostlivosti o domácnosť, znalosť austronézskych jazykov, ázijských kultúr a zvyklostí výhodou

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Martina Medňanská General Manager tel.: +421902933041 [email protected]
Okres : okres Bratislava

United Management Group, s. r. o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
44173768

Telefón:
+421902933041

Charakteristika:
Čistiace a upratovacie služby
Poradenské služby

Adresa:

Ivanská cesta 4358/43 82001 Bratislava-Ružinov Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Ružinov okres Bratislava Ivanská cesta 4358/43 82001