Skladník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Trenčín
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Erika Prekopová Personalistka tel.: +421326550215

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň:
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : trojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

preukaz vodiča VZV

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Erika Prekopová Personalistka tel.: +421326550215
Okres : okres Trenčín

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: LEONI Slovakia, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 31594352
Telefón: 0326571202

LEONI Slovakia spol. s r. o. je súčasťou nemeckého koncernu LEONI. LEONI je vedúcim výrobcom drôtov, optických káblov, káblov a káblových systémov. S viac ako 59.000 zamestnancami v 32 krajinách ponúkame všade na celom svete príležitosti na to, aby ľudia našli optimálne podmienky pre rozvoj svojho nadania. Naša podniková kultúra, individuálny rozvoj talentu a náš tímový duch robia z LEONI jedného z najlepších zamestnávateľov pre náročných, ktorí sú otvorení novým výzvam.

Adresa:

Soblahovská 2050
91101 Trenčín
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Trenčianska Teplá okres Trenčín mestská časť Dobrá 1356 91401