Pomocný vychovaváteľ komunikujúci v čínskom jazyku

Natália Papugová personalistka tel.: +4219044334644

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný vychovaváteľ komunikujúci v čínskom jazyku

Pracovná náplň: Spolupráca pri rozvíjaní vedomostí detí. Spolupráca pri výchovno-vzdelávacej činnosti a príprave na vyučovanie. Spolupráca pri tvorbe motivačných programov určených pre žiakov. Zabezpečovanie dozoru detí v školských zariadeniach. Pomoc pri organizovaní rôznych výletov, detských hier a iných činností. Komunikácia v cudzom jazyku.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 8:00 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Výchova, vzdelávanie a šport
Ponúkaná mzda : od 400 do 430 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie trpezlivosť spoľahlivosť komunikatívnosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť) sebaovládanie asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
prezentovanie
tímová práca
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť

Cudzie jazyky:

čínsky (mandarínčina) – vysoká: C1 a C2

Ďalšie požiadavky:

Ovládanie čínskeho jazyka rodnou rečou

Pracovné výhody : Zabezpečenie ubytovania a poskytovanie stravy.,
Kontakt : Natália Papugová personalistka tel.: +4219044334644
Okres : okres Topoľčany

Obchodné meno: Súkromná materská škola UNITED NATIONS ELEMENTARY SCHOOL
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 42335264
Internetová adresa: www.espania.sk
Telefón: 0917304304

Charakteristika:

Súkromná materská škola

Adresa:

Odbojárov 4
95501 Tovarníky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Tovarníky okres Topoľčany Odbojárov 4 95501